Herlianska-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košická Nová Ves

Vyriešený
meno
Matej 21. júna 2019

Už niekoľko rokov je vyblednutá zvislá dopravná značka na Herlianskej ulici pred križovatkou s ulicou Zelená stráň a Ludvíka Svobodu.

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za podnet. Ohľadom výmeny zvislej dopravnej značky budem kontaktovať správcu komunikácie a taktiež príslušný referát na MMK , resp. oddelenie, ktoré je zodpovedné za dopravné značenie na ceste I. triedy I19( I50).
Ďakujem za pochopenie

Kto? Správca komunikácie SSC
Kedy? 2 týždne

Ing. Michal Krcho
starosta MČ Košice - Košická Nová Ves
08. september 2019

Matej

2 týždne už dávno ubehli, ZDZ je stále na svojom mieste vyblednutá. Prosím o preposlanie podnetu.
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, značka o ktorej píšete je súkromným majetkom niekoho, kto mal povolené osadiť si info značku. Nie je to dopravná značka. Správcom je SSC a nie mestská časť KNV. Túto informáciu som posunul na správcu daného úseku. Zatiaľ bez odozvy.
Ďakujem za pochopenie
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Biela tabuľa odstránená. Ďakujem. starosta
02. október 2019

Matej

Značka nie je odstránená! Práve som tamadial išiel.
08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vyblednuta značka bola odstránená. Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť. Ostávam s pozdravom. Ing. Michal Krcho starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania