Južná trieda-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Juh

Neriešený

Trhovisko pri Astórii - slnečníky, stánky, dokonca jeden uprostred chodníka. Trhovníci zaberajú celý chodník. Parkujú pred astoriou hoci majú vzadu vyhradené miesta.

15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
05. august 2019

Peter Fabian

vážne za dva mesiace nie je mestská časť schopná odpovedať?! Proti trhovisku boli protestné hlasy už pred výstavbou, predpoklady sa žiaľ naplnili. neporiadok, zavadzajú na chodníku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania