Malá,-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený
meno
Stefan 25. februára 2020

0becny urad posielal listy nedavno ze parkovanie je zakazane na verejnych komunikaciach. Plati to dufam aj pre nasich spoluobcanov ktory dokonca obmedzuju sa dostat na cestu von zo svojho pozemku. Cesta za par mesiacov vyzera ako polna prosim o napravu.

26. február 2020

Štefan Novotný

Cesta snp ako polna.
26. február 2020

Štefan Novotný

Parkovanie snp. Brani sa dostat na verejnu cestu zo sukromneho pozemku.
26. február 2020

Štefan Novotný

A inac pan starosta a cele zastupitelstvo je tam velmi pekne upravene okolo cesty. Pacilo bi sa ti pan starosta keby si to mal pred vlastnym domom????????
28. február 2020

Štefan Novotný

Ako vedenie obecneho uradu je v zimnom spanku? Prebudi sa az pred komunalnymy volbamy.
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Vážený občan.
Na základe osobného stretnutia so starostom obce, Vám už len zhrniem čo v tejto veci urobila obec Letanovce:
1. identifikovali sme majiteľov motorových vozidiel
2. majiteľom bol zaslaný list s upozornením na porušovanie cestného zákona
3. uskutočnilo sa osobne stretnutie s majiteľmi kde boli upozornení na porušovanie cestného zákona
4. majitelia prisľúbili nápravu.

S pozdravom,

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.