Neporiadok ul.Kpt.Nálepku

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Roland Beláni, 13. decembra 2017

Dobrý deň, nahlasujem opakovaný a neustály neporiadok z dôvodu chýbajúceho kontajnerového stojiska a nedostatočnej kapacity kontajnerov na ulici Kpt.Nálepku 5 - 13. Musíme sa pozerať na tento neporiadok a hanbiť sa zato v akej štvrti bývame. Vyzerá to skoro, ako v afrických slumoch a nikoho zo zodpovedných to netrápi !

15. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
15. december 2017

Martin

Nuž, ak si opakovane budeme voliť primátora, ktorý NIE JE LEVIČANOM a ktorého skôr zaujíma herňa či verejný dom, tak sa nesmieme čudovať...MIŠÁK, KONEČNE ODSTÚP!!!
21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol odstránený. Uvedený počet kontajnerov spĺňa normu na počet prihlásených obyvateľov k trvalému pobytu. Problém preplnených kontajnerov vzniká žiaľ tým, že niektorí obyvatelia tam nie sú prihlásení k trvalému ani prechodnému pobytu.

Ing. Rastislav Juhár, prednosta MsÚ Levice
22. december 2017

Roland Beláni

Dobrý deň, ďakujeme za pekné a rýchle vyčistenie. Uvidíme, ako to dlho to vydrží ?
Tvrdenie, že počet kontajnerov je na počet prihlásených obyvateľov v ,,norme" obstojí len v rýchlej reakcii. Realita je, ale iná. Byty niekto vlastní, alebo ich prenajíma nakoľko ľudia tu žijú, no a pokiaľ nie sú prihlásený tak samospráva, by to mala riešiť aktívnejšie po svojej línii, alebo cestou kompetentných úradov.
30. december 2017

Martin

No tak takúto odpoveď ako napísal ktosi z MsÚ môže dať iba imbecil, ktorého ale musíme z našich daní platiť!!
04. január 2018

Bagara

Pridelenie potrebného počtu kontajnerov na odpad (nádoby na rôzny druh odpadu) MsÚradom pre potrebné sídlisko a lokalitu mesta podľa počtu osôb prihlásených k trvalému, alebo prechodnému pobytu je veľmi hlúpa metodika (ak teda existuje na MsÚ podľa slov pána Juhára_prednostu)!!! Ako poznamenal pán Beláni R. MsÚ by mal evidovať vlastníkov bytov a podľa mňa by mal udeľovať smetné nádoby podľa počtu vlastníkov bytov!!! (veď napokon daň za smeti sa predsa vypočítava podľa majiteľov a nie podľa prihlásenia k pobytu) Čo ak celé sídlisko (napr. 1000 bytov) nebude prihlásené k pobytu a vlastníci budú iba prenajímať svoje byty? To akože nebude ani 1. kontajner pre likvidáciu smetí???
11. marec 2018

Roland Beláni

Dobrý deň,
s odstupom času sa nič nezmenilo a neporiadok je tu neustále a tak to vyzerá, že zodpovedným je to absolútne jedno.
Vídite prosím z kancelárii a prídite sa občas poprechádzať po sídlisku, ako sa Vám tu bude páčiť a ako sa budete cítiť?
Máte kompetencie tak prosím začnite už konať!
14. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smeti na Ul.Kpt.Nálepku boli vyzbierané dňa 13.3.2018.

ref, aktivačných činností MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.