SNP-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Martin Hebert 13. júna 2020

Dobrý deň na ulici SNP sa nachádza plocha, ktorá nie je ešte pokosená. Áno viem, že je to súkromný pozemok pravdepodobne, ale majiteľ by sa mal kontaktovať, ďakujem.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
24. jún 2020

Martin Hebert

Ďakujem priestor už je pokosený.
18. september 2020

Martin Hebert

Plocha je opäť nepokosená...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.