Ovocinárska-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Už vyše mesiaca je oprava kanála nadokončená poškodený kanál zabetonovali ale už to nezaasfaltovali

04. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
09. jún 2021

M4tte0

Rozkopana cesta bezmála 2 mesiace. Obchádzame nejaku drevenú ohrádku ako blbci. Je taky problém napísať aspoň nejaké riešenie???? Bude to o týždeň. Vydržte mesiac. Kašlem na to, najskôr o rok..?!?!?!
09. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
12. jún 2021

Branislav Suja

No konečne to zslepili myslel som že sakedocksm

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania