Garaze moravska cesta voda pred garazami

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Jan jan, 01. februára 2016

Bude tu pouzity afaltovy recyklat?ak ano kedy?dakujem

02. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Podľa informácií z Oddelenia výstavby a živ. prostredia budú v tomto roku pri pokračovaní realizácie projektu „Rekonštrukcia miestnych komunikácií“ čiastočne opravované územia garáží na Moravskej ulici, či na Pakanskom kopci, pričom sa využije asfaltový recyklát.

Tomáš Marek
Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.