Kanálová-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Jozef Filip 17. mája 2019

Vyhorený vrak motorového vozidla nezisteného EČV a MAJITEĹA. Dražovce ulica Kanálova 714/3 - viď foto.

O riešenie odvozu vraku bol mailom požiadaný dňa 9.5.2019 aj pán Ing. Jakubčin z MsÚ Nitra, žiaľ bez reakcie alebo jedinej odpovede na žiadosť.

Ďakujem

Ing.Jozef Filip

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet je v riešení MP.
S pozdravom



OKČ-ŽP
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,


Uvedený zhorený vrak je v štádiu riešenia policajným zborom. Jedná sa o podozrenie z trestného činu a vozidlo je nutné po dobu potrebnú na vykonávanie úkonov na objasňovanie veci ponechať na mieste. Po odporučení vyšetrovateľom policajného zboru majiteľ prisľúbil okamžité odstránenie vraku
S pozdravom

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania