Poškodená šmykľavka na nových preliezkach v parku J.M.Hurbana

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

V riešení

Zaslal: Novomešťan, 21. mája 2018

Na nových preliezkach v parku J.M.Hurbana je poškodená jedna zo šmykľaviek, odpadla zábrana (červená oceľova tyč), zostali po nej len skrutky, viď. priložená fotografia. Ide o jednu zo šmykľaviek, ktoré sú najbližšie k lavičkám amfiteátra. Tú červenú oceľovú tyč som dal uschovať v priľahlej kaviarni, aby sa nestratila, ak ešte bude funkčná, takže opravár, nech si ju tam pýta.

28. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Oceľová tyč, slúži deťom ako držadlo pri spúšťaní na šmykľavke. Je stavaná na silu alebo tlak 60 kg.
Je zrejmé, že bola vykopnutá zo zariadenia.
23.mája 2018 bola u výrobcu, resp. dodávateľa táto udalosť nahlásená a objednané nové držadlo,
staré sa použiť nedá.
Držadlo je už namontované.

Ing. Milan Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta.
29. máj 2018

Novomešťan

Vďaka.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.