Poškodený kanál

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený
meno
Marián Vrba 14. augusta 2018

Tento kanál je poškodený. Pri prejazde auta búcha. Naše deti majú izbu rovno nad ním a najmä v noci je to nepríjemné.
Pre lokalizáciu miesta ma kľudne kontaktujte.
Ďakujem.

30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Pracovníci TSM preverili stav uličných vpustí na Námestí slobody a priľahlých uliciach.
Uvedený problém búchania poklopu vpuste bol odstránený.

Ing. Blaško - vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta, MsÚ.

Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania