Nefunkčná lampa na Ul. čsl. armády

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Zaslal: matej, 25. júna 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

prosim o opravu osvetlenia pri potravinach

10. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Technické služby mesta vykonali ihneď opravu.


Ing. Veselka, riaditeľ TSM Nové Mesto nad Váhom

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.