Poškodená hojdačka

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: Marián Vrba, 27. augusta 2018

Poškodená hojdačka na ihrisku pod kostolom.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.