Solivar a Šváby

V riešení
 
September 2018

Vyschnuty strom-nebezpecenstvo

Solivar a Šváby - Švábska


23. septembra 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 

Poškodená dopravná značka

Solivar a Šváby - Košická


10. septembra 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 
August 2018

Smrad na Petrovianskej ulici

Solivar a Šváby - Petrovianska


24. augusta 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 

Telekomunikačné kábly Suvovrovova ul.

Solivar a Šváby - Suvorovova


14. augusta 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Vybeh pre psov alebo cintorin?

Solivar a Šváby - Švábska


04. augusta 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
Júl 2018

Cerkárie v prírodnom kúpalisku Delňa

Solivar a Šváby - Jelšová


27. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Nefunkčný neón na Petrovianskej ulici

Solivar a Šváby - Petrovianska


24. júla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

Vyriešený
 

Nefunkčný neón na Švábskej ulici

Solivar a Šváby - Švábska


24. júla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

Vyriešený
 

Kedy tu bude na Solivarskej ul. prepojenie chodníkov?

Solivar a Šváby - Solivarská


12. júla 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Zarastený chodník

Solivar a Šváby - Košická


04. júla 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Spracovanie soli

Solivar a Šváby - Košická


02. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Prešov

V riešení