Výtlky na Akad. Pavlova

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

V riešení

Zaslal: Jana Fiľarská, 15. februára 2016

Prikladám otrasnú cestu na ulici akad. Pavlova. V okolí je dosť veľa výtlkov, nie všetky som priložila. Je to dosť nedôstojné pre okresné mesto - výtlky, blato, zničené trávniky. Plánuje sa tu niečo pre občanov urobiť?

17. február 2016

Odpoveď samosprávy

Podobných úsekov je v meste Stropkov viacero. Samospráva v spolupráci s mestským podnikom Služba vynaloží maximálne úsilie, aby chodníky i miestne komunikácie boli vo vyhovujúcom stave. K postupnej oprave výtlkov sa pristúpi v jarných mesiacoch.

Peter Novák
marketing, komunikácia, vzťahy s verejnosťou
17. február 2016

Jana Fiľarská

Ďakujem.
11. september 2016

Jana Fiľarská

Vážený pán Novák, prešla jar, o chvíľu sa končí aj leto. Nevšimla som si, aby aspoň jeden výtlk bol opravený.
14. marec 2017

Hanka

No,uničená cesta je jedna vec, ale zničili ste tam trávnik a služba vam ešte veľkoryso vysipala zničený trávnik kameninou. Parkovisko pod balkonom??? Ako bytovka zabráni aby niečo nepadlo na autá? Mesto si nevie spaviť poriadok. Takto zničiť trávnik?? Veď je to na pokutu. Čo robí mestská polícia?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.