Osvetlenie na Veltlínskej

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Adam 23. júna 2017

Dobrý deň prajem,

na Veltlínskej medzi vchodmi 4a - 6 (pri parkoviskách za škôlkou) dlhodobo nefunguje lampa, medzi bytovkami býva v noci šero až tma, ak občasne vypadávala aj lampa pri ceste/dopravných značkách pri Veltlínskej 6.
Prosím o sprevádzkovanie lampy pri parkoviskách medzi bytovkami ako jedného z preventívnych prvkov ochrany majetku, prípadne života, nakoľko tu už boli aj pokusy o vlámanie sa do vchodov.

Ďakujem.

29. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto v tejto časti ešte neprevzalo od developera infraštruktúru. Podľa foto usudzujem, že ide o nové lampy budované súčasne s výstavbou bytových domov na Veltlínskej ulici. V každom prípade, preveríme, či táto časť VO skutočne (ne)spadá už do odovzdanej infraštruktúry. Ak tak bude v nasledujúcom intervale opravy VO v meste (prebieha každé dva týždne) bude lampa opravená.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
06. júl 2017

Adam

Dobry den, aky je aktualny stav riesenia podnetu?
Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania