Žabky-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Vysávač, puklice, matrace atď. A logistické centrum je lemované fľašami, obedármi, taškami s odpadom, káblami - jednoducho všetko nepotrebné je hádzané odtiaľ poza plot. A je tam toho už neskutočné množstvo.

15. február 2019

Nedam Nikdy

Zle pridané ako žabky, ide o oblasť za skladmi, cesta od trate bližšie k nim, nie od strany rybníka.
20. február 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku túto aj ostatné nahlásené lokality začnú v týždni od 25.2. čistiť.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
20. február 2019

Odpoveď samosprávy

Aktuálne už vyčistené. Ak by nejaký odpad pracovníci technického úseku prehliadli poprosím info mailom - msu@svatyjur.sk.
Ďakujem

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania