Svätý Jur, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Prostredná-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Prostredná
18. novembra 2022 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-bariéra na chodníku

Krajinská cesta
04. novembra 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2022
Neriešený
 
meno užívateľa

Koncová-trávnatá plocha-nepokosená

Vajnory - Koncová
09. júna 2022 Komentáre4 Hodnotenie2
Apríl 2022
Neriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Krajinská cesta
01. mája 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nová Pezinská-strom-chýbajúci

Nová Pezinská
22. apríla 2022 Komentáre3 Hodnotenie0
September 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Chladná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Rača - Chladná
14. septembra 2021 Komentáre5 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Biely kríž-neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Biely kríž
14. septembra 2021 Komentáre13 Hodnotenie2
Máj 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Staničná-Zeleň a životné prostredie-iné

Staničná
12. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Horné predmestie-Verejný poriadok-iné

Horné predmestie
08. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
Február 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Háj-znečisťovanie-pôdy

Háj
20. februára 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Január 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Slnečná-vertikálna značka-neaktuálna

Slnečná
23. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Silvánska-kôš-nevhodne umiestnený

Silvánska
16. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Bratislavská-parkovanie-problémové

Bratislavská
25. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Na pažiti-chodník-znečistený

Na pažiti
28. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Pri hornej skalke-chodník-bariéra na chodníku

Pri hornej skalke
25. mája 2020 Komentáre3 Hodnotenie0