Nefunkčná kanalizácia na lávke

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
občan Trnavy 27. apríla 2016

Dobrý deň,
na lávkach v okolí polikliniky je množstvo nefunkčných kanálov, ktoré neodvádzajú dažďovú vodu. Vytvárajú sa tam veľké mláky, ktoré sťažujú prechod.

29. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dôvodom nefunkčnosti je upchatie kanalizačných zvodov. U dodávateľa, ktorý pre mesto zabezpečuje súvisiace práce, sme objednali prečistenie vysokotlakovým zariadením.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
29. apríl 2016

Adrián ponukatt@centrum.sk

Mimo týchto dvoch foto je ich tam upchatých viac... napr. pri lavičkách pri poliklinike a tiež pri pošte (foto prikladám)
25. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kanalizačné vpusty boli dodávateľskou firmou vyčistené už začiatkom mesiaca júl 2016.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania