Náletová drevina pri železničnom priecestí

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Andrej 19. augusta 2017

Prosím o odstránenie dreviny, ktorá zamedzuje výhľadu na výstražné zariadenie železničného prejazdu.

Ďakujem

04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
drevinu sme boli skontrolovať, ale nakoľko vyrastá z vnútornej strany oplotenia, musíme vyzvať vlastníka pozemku.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
12. júl 2018

Andrej

Hotovo
21. júl 2019

Andrej

Znovu zarastené.
12. august 2019

Andrej

Ulica Suchovská-krík-neostrihaný

Prosím o odstránenie dreviny, ktorá zamedzuje výhľadu na výstražné zariadenie železničného prejazdu.

Ďakujem
14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníka pozemku sme k úprave dreviny vyzvali 13. 8. 2019. Mesto Trnava však nemá dosah na čas a spôsob riešenia podnetu, preto prosíme občanov o trpezlivosť a zvýšenú opatrnosť v tejto lokalite.
Kto? súkromný majiteľ

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. júl 2020

Andrej

Znova zarastený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.