Nočný pokoj na Silvestra

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Romana 26. decembra 2017

Dobrý deň,
čítala som mnoho podnetov ohľadom rušenia doby nočného pokoja, preto sa chcem spýtať, ako je to vyriešené počas Silvestrovskej noci v meste Trnava.
Ďakujem za odpoveď.

26. december 2017

Fredy

Domáhať sa nočného pokoja na Silvestra mi pripadá ako pýtať sa meteorológov, kedy bude pršať suchý dážď.
Na Silvestra tu budeme mať jeden veľký denný aj nočný nepokoj, treba s tým počítať a tí, čo budú mať smolu alebo príliš veľa nezodpovednosti, prídu do kontaktu so zložkami, ktorých telefónne číslo má iba tri číslice.
27. december 2017

Romana

Ja sa ho nedomáham, chcem vedieť, ktorou hodinou by mal začať. Každé mesto to má upravené inak, som v Trnave krátko a nechcem vyvolávať konflikty, preto sa pýtam.
28. december 2017

5ulo

VZN c.465 hovorí o silvestri, ze je povolené buchat od 23:00 do 1.1. 01:00. viac informácii priamo vo VZN.. nech sa páči http://www.trnava.sk/userfiles/file/Ordinance/vzn_c._465_o_obmedzeni_pouzivania_pyrotechnickych_vyrobkov_na_zverejnenie_1.pdf
28. december 2017

5ulo

a ešte detail. o 18:00 býva tzv detský ohňostroj. Ten má udelenú výnimku.
28. december 2017

Romana

To bola pyrotechnika, to je iná kategória ako nočný kľud.
http://www.trnava.sk/sk/vseobecne-zavazne-nariadenie/134
Toto nariadenie nemá žiadnu novelizáciu, ktorá by menila čas. Tá hovorí o výnimke 31.decembra do 5:00 rána 1.januára. Takže vlastne celú noc neplatí nočný kľud.
28. december 2017

Jaro

Mať tak vaše starosti.
28. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v zmysle VZN mesta Trnava č. 134, ktorým sa vydáva doplnok č. 1 k VZN č. 25 o dodržiavaní čistoty a poriadku, nemusí byť nočný pokoj dodržaný v silvestrovskú noc až do 05.00 hod. rána 1. januára.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania