Pri kalvárii-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj 05. júna 2019

Velke betonove zaterasy su odsunute a auta kurierov, dodavky aj osobne auta vyuzivaju cestu pri Trnavke, ktora nie je urcena na prejazd, a sposobuju caste kolizie s chodcami/cyklistami. Poprosim zatarasy vratit do povodneho stavu.

06. jún 2019

Micro

Z opačnej strany ja zákaz vjazdu motorových vozidiel. Aj ten niektorí nerešpektujú...
06. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preveríme majetkový vzťah k pozemkom, dôvod odsunutia zábran a následne ich osadíme na pôvodné miesto.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
04. júl 2019

Juraj

Bez zmeny...
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
včera, 8. 7. 2019, boli zábrany vjazdu pri kalvárii osadené na svoje pôvodné miesto.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. júl 2019

Juraj

Podnet vyrieseny.
21. september 2019

Juraj

Predpokladam ze traktoristi odsunuli zabrany, zabudli ich vsak vratit spat. Poprosim o napravu.
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zábrany boli opätovne osadené na svoje miesto.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. október 2019

Juraj

Potvrdzujem vyriesenie podnetu.
15. apríl 2020

Juraj

Zaterasa je zase odsunuta, poprosim o permanentne riesenie!
22. apríl 2020

Juraj

Aktualna foto
20. máj 2020

Juraj

Stale nevyriesene.
18. jún 2020

Andrej

Nevyriešené.
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto opakovane osadilo betonové záterasy na pôvodné miesto.

Odbor dopravy
23. jún 2020

Juraj

Nie neosadilo.
23. jún 2020

Micro

Asi to bolo iné "mesto"...
01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, betónové zátarasy sú pravidelne po nahlásení vrátené späť, ale nevieme zaručiť na akú dobu.

Odbor dopravy
02. júl 2020

Juraj

Ta zaterasa sa nepohla za posledne 3 mesiace ani o centimeter. Stale aj dneska je v stave ako na poslednej foto. Preco klamete o rieseni?
03. júl 2020

Juraj

Aby sa nepovedalo, aktualna foto (3.7.2020 17:00), bez zmeny.
14. júl 2020

Juraj

Nadalej bez riesenia.
13. september 2020

Filip

Chodia tadial aj sanitky spolocnosti, ktora sidli na kalvarii. Evidentne im zakazove znacky nic nehovoria. Mozem sa spytat preco tam nedate stlpiky do zeme, ale nevykopete jarok pozdlz cesty? Davat betonove zabrany na miesto kde ich opat odstrania je riesenie nehodne mesta. Naozaj neviete prist s trvalym riesenim?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania