Ulica Koniarekova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Michaela 14. júna 2020

Dobrý deň, už niekoľko dní sú na oboch zastávkach pri ŽOSke takto preplnené smetné koše. Neporiadok z nich vypadáva, vietor smeti roznáša po okolí a o smrade ani nehovorím.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený. Smetné nádoby sa vyvážajú podľa harmonogramu. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.