Ulica Strojárenská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Na panelovu cestu popri Parnej spadol velky konar z vrby.

29. jún 2020

Robo

Treba sa obrátiť na Obecný úrad v Hrnčiarovciach nad Parnou. Tento úsek nie je v katastri mesta Trnava...
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Mesto Trnava nie je vlastníkom daného pozemku. Vyzveme vlastníka na odstránenie konárov. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor stavebný a životného prostredia
Kedy? najbližšie dni

Mesto Trnava
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme podnet. Lokalita patrí do katastra Hrnčiarovce nad Parnou. Podnet bude odstúpený na spoločný stavebný úrad - OBEC CÍFER.

Odbor stavebný a životného prostredia - referát ochrany prírody a krajiny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.