Ulica Bedřicha Smetanu-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Zuzana Jurakova 19. júla 2020

Pri Bedricha Smetanu 3,4,5,6 su na parkovisku opat zlomeme konare stromov. Bolo by potrebne spravit kompletny a poriadny orez stromov a krikov na celom parkovisku nakolko haluze sa stale lamu.

20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava
30. júl 2020

John Marshal

Tieto sa nepolámali len tak, ale to tam do nich napálila príliš vysoká dodávka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania