ulica Topoľová ulica

Neoznačená križovatka Topoľová/Jarná

Modranka - ulica Topoľová


15. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Stavba Modranka

Modranka - ulica Topoľová


03. augusta 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Január 2018

Poškodzovanie ihličnanu

Modranka - ulica Topoľová


09. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
December 2017

Používanie pyrotechniky na Vianoce

Modranka - ulica Topoľová


24. decembra 2017

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
December 2016

Značky

Modranka - ulica Topoľová


07. decembra 2016

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Máj 2016

Nefungujúci rozhlas

Modranka - ulica Topoľová


30. mája 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Apríl 2015

Modranka - chodník z Topoľovej na Dedinsku

Modranka - ulica Topoľová


20. apríla 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený