Bôrická cesta-chodník-chýbajúci (pri pivárni)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 07. októbra 2020

Je vhodné dobudovať krátky úsek chodníka - "ostrovček" medzi plážovým ihriskom a športcentrom. Momentálne sa tam nachádzajú rozvodné skrine i na ceste pozostatok dávnejšieho vyznačenia priechodu pre chodcov.

Plánuje sa realizácia rekonštrukcie lávky oproti. Neviem teda, či sa plánuje aj priechod ku chodníku (orientačne Bôrická cesta č. 55).

22. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, Odbor riadenia projektov a investícií, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
22. október 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania