Bôrická cesta-nestabilne ukotvený stĺpik značky (pri Športhoteli

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 13. mája 2020

Nestabilné ukotvenie stĺpika s dopravnou značkou na okraji športhotela v smere na križovatku s Tajovského ulicou.

28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
06. apríl 2021

Roman Šimo

Aktualizácia stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania