Antona Bernoláka-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman 13. februára 2019

Na mieste, vedľa reklamnej plochy postriekaný farbou strom s nápisom "f.."

14. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Uvedená situácia nás mrzí. Nápis zo stromu však nemôžeme odstrániť, aby sme nepoškodili strom ešte viac. Žiaľ, aj takto sa správajú niektorí obyvatelia k svojmu okoliu.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
14. február 2019

Roman

Ďakujem za reakciu. Niekto, by povedal, že jednoducho to vyrúbte. To by samozrejme bolo najjednoduchšie riešenie. Toto nie je jediný úkaz vandalizmu v našom meste. Pravdupovediac, ale vyhotovenie takéhoto "diela" na strom, som ešte nevidel. Je to drzosť. Mali by však byť aj mestskí policajti pozornejší. Nie tak, ako často vidím, že ich akoby ani nezaujímalo dianie v blízkosti ich výskytu. Prajme si teda, čo najmenej enviromentálneho vandalizmu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania