Hlavná ulica ulica

Pálenie odpadu

- Hlavná ulica


19. júla 2017

Zodpovednosť: Alekšince

V riešení
 
Február 2017

Pneumatika v potoku

- Hlavná ulica


04. februára 2017

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Marec 2016

Nesvieti lampa

- Hlavná ulica


05. marca 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Január 2016

Nedostatočné verejné osvetlenie

- Hlavná ulica


17. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Voľne pustený agresívny pes

- Hlavná ulica


14. januára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený