Kalištná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Pri chodníku sa nachádza množstvo bio odpadu a haluz nahadzane na kopu. Prosím o odstránenie. Ďakujem

03. máj 2021

Gabriel

Vyriešené
04. máj 2021

Silvia Vilhanová

Ďakujem.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania