Vrak auta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Andelo 24. marca 2016

Opustený vrak auta bez ŠPZ na Betliarskej ulici.

29. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Majiteľa vozidla sme vyzvali na odstránenie vraku oznamom na prednom skle. V prípade, že tak neurobí v stanovenej lehote, bude vrak odstránený.

mestská časť BA-Petržalka
10. august 2016

Odpoveď samosprávy

Automobil bol odstránený.

mestská časť BA-Petržalka
07. december 2016

Edita Višvaderova

Sak tento favorit nebol v prevadzke uz 2 mesiace

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.