Sustavne porusovanie jednosmerky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Dobry den, chcel by som upozornit na problem jednosmerky. Dnes som mal skoro havariu s autom ktore islo v protismere. Poprosil by som aby meska alebo ststna policia robila namatkove kontroly kedze tu hrozi vazna nehoda.

07. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vďaka za podnet, z našej strany sme niekoľko krát upozorňovali políciu aby sa pozreli občas aj na tento problém.



Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
07. november 2016

Gabriel Mišík

Dobry den, nedala by sa tam namontovat kamera alebo este nejake ine znacenie bud vodorovne alebo zvisle dopravne znacky?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania