Chýbajúce zábrany

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Matej Šebej, 13. januára 2018

Prosim o dosadenie chybajucich stlpikov na vyznacenej zltej ciare - momentalne osadene stlpiky nezabranuju vjazd vozidlam na chodnik (cervene kruhy).

Momentalne nastavenie tak neprinasa uzitok - osadene stpliky svoju funkciu neplnia a auta vychadzajuce z Pluhovej na Vajnorsku nevidia pri odbocovani situaciu na Vajnorskej.

13. január 2018

Anonymný užívateľ

A podobný stav je aj pri výjazde na Vajnorskú z ulice Za kasárňou.
15. január 2018

Martin

NIe preboha...BA sa bude nakonie volať Bratislava - Stĺpikové mesto!
Pozrite sa ako to vyzerá na Ružinovskej pri zimáku... stĺpiky v dvoch radoch...

Zákaz parkovanie a kontrola dodržiavania MP!
22. január 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol vyriešený, echo sme dostali z MÚ Nové Mesto.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
30. január 2018

Anonymný užívateľ

Martin, problém je v tom, že na jednej strane Ružinovskej vyprodukovali "stĺpikovo" a aktívne nasadzujú papuče a na druhej strane to tolerujú! Asi sú dôležitejší návštevníci areálu a psíčkari, ako pacienti nemocnice!
06. február 2018

Martin

Pokial viem pred nemocnicou je parkovisko platené, ale je. Na druhej strane je pri jazere je zase parkovisko asfalove zadarmo len je dalej. Naozaj nevidim dovod na to aby sme si stlpikovali mesto...pokuty...
a autá na druhej strane nikoho az tak neobmedzuju kedze parkuju pomedzi zelene ostrovceky stromov a tak...kdezto na strane od stadióna boli v dvoch radoch a nebolo tam miesta na vyhnutie sa cyklistov a chodcov...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania