Parkovacie miesto pre ŽŤP na Vyšehradskej 17

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Bohuslav 13. apríla 2018

Toto parkovne miesto mi takto oznacili kompetentne osoby,potom mi tam takto parkuju auta, mam siroke statie a nezmestim sa ani otvorit auto, majitel tohto hnedeho auta mi drzo vyklopil stierace, ze on koli mne nemoze vojst do auta, ved to nieje normalne,a ked som mu povedal, ze zavolam policiu odvrkol vsak zavolajte.Toto zmetocne oznacenie mam uz niekolko mesiacou a nic sa nedeje. Ja ako osoba, ktora ma byt vo vyhode som uplny chudak takto to tu funguje.

15. apríl 2018

občan

Dobrý deň pán Bohuslav môžem sa opýtať na akom základe Vám bolo zväčšené parkovacie miesto? Hneď vedľa vás je taktiež invalidné parkovacie miesto (s normálnou šírkou - oranžová) ale do Vášho vozidla som videl nastupovať len Vás a vašu ženu (podľa môjho pohľadu zdraví ľudia) ani jeden nepôsobíte tak, že by ste potrebovali 3,5m parkovacie miesto pre invalidný vozík alebo barle. Ďakujem
16. apríl 2018

Bohuslav

Toto miesto na siroke statie mi pridelili nakolko mam na to narok, mam choreho stryka, ktory potrebuje vozik,ze ste nevideli nikoho nasadat to mi je luto ale ja sa do auta kolkokrat ani dostat nemozem,v pinuke bolo siroke statie tak som si to dal, a co sa tyka tych ciar to namalovali zle potom to premalovali,.
16. apríl 2018

Bohuslav

Toto miesto na siroke statie mi pridelili nakolko mam na to narok, mam choreho stryka, ktory potrebuje vozik,ze ste nevideli nikoho nasadat to mi je luto ale ja sa do auta kolkokrat ani dostat nemozem,v pinuke bolo siroke statie tak som si to dal, a co sa tyka tych ciar to namalovali zle potom to premalovali,.
16. apríl 2018

Bohuslav

Prepacte, este by som dodal, ak sa tak strasne vyznate tak si precitajte, kto vsetko ma narok na taketo parkovne miesto,a okrem toho neprajem ani Vam mat takuto vyhodu, lebo mat v rodine telesne postihnuteho je tragedia dobidenia vazeny obcan.
18. apríl 2018

Bohuslav

Dobry den, chcem len pripomenut,ze tu na Vysehradskej ulici dochadza dennodennym poruseniam dopravnych priestupkov neopravneneho parkovania vozidlami, ktore prichadzaju v rannych hodinach , cca 7,40,hod az 8.00,obcania si vodia do skoli svoje ratolesti, a potom od 14.00 do 17.00.kedy tu nastava strasna situacia, je tu slepa ulica, je tu malo parkovnych miest poznaju tuto problematiku, ale aj napriek tomu robia tito soferi chaos a zle, mali by hliadky mestskej policie toto sledovat,je to tu hrozne!!!
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že je vyznačené vodorovné dopravné značenie (aj keď v tomto prípade v nesprávnej šírke), MsP nemôže sankcionovať ostatných vodičov za parkovanie na vedľajších boxoch. V tomto prípade odporúčame kontaktovať správcu komunikácie so žiadosťou o zmenu vyhotovenia vodorovného dopravného značenia v zákonom stanovenej šírke, prípadne o určenie iného parkovacieho miesta s vhodnou šírkou zodpovedajúcou ZŤP.

Bc. Marcela Sabinová
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania