Zánik parkovacích miest po rekonštrukcií križovatky Vrančovičova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Obyvateľ Dúbravky 11. augusta 2018

Dobrý deň, po rekonštrukcii križovatky na Vrančovičovej v Lamači došlo k zániku parkovacích miest čo je v Bratislave veľký problém. Každé jedno parkovacie miesto je dôležité, kedže parkovacia politika nie je. Prosím o opätovné vyznačenie parkovacích miest ak je to možné. Jedno parkovacie miesto v rohu je príliš široké, zjavne sa to nemeralo pred zmenami. Navrhujem do toho rohu premiestniť miesto pre postihnutých, kedže to musí byť širšie a vyznačiť dva boxy vpravo kde bolo pôvodne.

Ďakujeme

28. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania