Rozbitý a špinavý vrak Škodovky, Bagarova/M. Sch. Trnavského

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 09. novembra 2018

Tento vrak už na "odkaze" nahlásený bol, resp. stále je (podnet 40006), avšak z nejakého dôvodu bol podnet uzavretý. Vrak ale na svojom mieste stojí ďalej. Problémovým vozidlom je extra znečistená a ojazdená žltá Škoda Pickup. Je učebnicovým príkladom vraku - zanedbaná karoséria, neporiadok pod vozidlom aj v rámci neho, rozbité sklo, značne dlho bez pohnutia. Ak v Škodovke boli nejaké prevádzkové kvapaliny, asi už vytiekli. Pneumatiky sa zázrakom držia. Na vozidle nie je ani jedna tabuľka EČV, dá sa zistiť, že to je BL-433HF. Kontroly EK/TK vypršali v apríli/máji tohto roku. Zmluva PZP je neplatná (Kooperativa, do 10/2016). * Doplňujúce údaje: r.v 2000, číslo VIN TMBEFF673Y5269711, nálepka EK SKIi 871 593. * Podľa katastrálnej mapy pozemok spravuje Magistrát.

09. november 2018

Aeon 🌳

Mohli ste to dať radšej ako Aktualizáciu pôvodného podnetu. Cez to číslo ho úpravou URL ani neviem nájsť.
09. november 2018

Lukáš Bartošovič

dobry den, sprvoti som uvazoval o aktualizacii, lenze: 1) ten povodny podnet je stara zalezitost, 2) podnet okrem zltej skodovky zahrnal kopec dalsich vozidiel, ak sa nemylim, uz su odtiahnute (alebo odisli dobrovolne) a 3) vo viacerych podnetoch z inej MC tamojsi administrator navrhoval zalozit skupine vozidiel samostatne zaznamy z dovodu lepsej prehladnosti
povodny podnet je tu https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/40006/dlhodobo-odstavene-auta-na-parkovisku-bosaniho-ulici
tip/finta pre Vas odo mna: cez cislo mozete podnet vyhladat velmi pohodlne, na uvodnej stranke vlozte do vyhladavacieho policka cislo podnetu, stlacte enter a mate ho... ;-)
10. november 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

tak ako píšete, lepšie v takýchto prípadoch je, ak každá záležitosť je samostatným podnetom, nie tak ako tomu bolo v prípade starého podnetu, kde bolo do jedného zlúčených viacero vrakov. Týmito pravidlami sa snažíme riadiť pri všetkých nových podnetoch. V prípade ako jetento, kedy toto vozidlo už bolo súčasťou iného podnetu, ale doposiaľ nie je problém vyriešený, nepovažujem za problém, že má v tejto chvíli toto vozidlo samostatný podnet. Váš podnet bol zaslaný samospráve s prosbou o vyjadrenie a vyriešenie tohto problému.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dňa 8.11.2018 bola zaslaná žiadosť na odstránenie vozidla oprávnenej spoločnosti.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. január 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, vidim, ze odtahovka opat pracuje v plnom nasadeni, pokial su moje informacie spravne, vrak zltej Skody bol odstraneny koncom decembra 2018
dnes som navstivil toto pamatne miesto a vozidlo na nom naozaj nie je
podnet je tymto cinom vyrieseny, dakujem
15. január 2019

Anonymný užívateľ

Špinavý? Zhnitý až na kostru!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania