Mlynské luhy-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Petra Brandoburová 17. júna 2019

Dobrý deň,

približne 2 týždne sa v tejto lokalite šíri neznesiteľný hnilobný zápach, ktorého zdrojom je pravdepodobne zberný dvor záhradného odpadu, ktorý sa tu nachádza. Zmenilo sa niečo v technologických postupoch spracovania? Ďakujem za vyjadrenie.

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preverovali sme situáciu.
Z dôvodu teplého počasia je možné, že biologický odpad sa určitým spôsobom rozkladá. Tráva sa však vyváža pravidelne.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.