Košická-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 26. septembra 2019

Na križovatke Košickej s Mlynskými nivami je poškodená, resp. zničená navigačná značka. Prosím o opravu alebo o odstránenie.
(V kategóriách podnetov na OPS sa to nedá nikde zaradiť.)

01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet preverujeme, po zistení či je konštrukcia v správe mesta alebo MČ sa ním budeme zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. august 2019

Peter Oravec

Podľa tohto podnetu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/60941/poskodena-navigacna-znacka-krizna
je podobná konštrukcia v správe MČ, takže by som si tipol, že aj táto je v správe MČ.
25. september 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
26. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. marec 2020

Peter Oravec

Konštrukcia je preč, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania