Blagoevova - problémové parkovanie


V riešení
meno
Ján 28. októbra 2019

Dobrý deň, usadila sa nám v okolí domu stavebná firmička, ktorá už týždne neustále firemnými autami blokuje už aj tak počtom nedostatočné verejné parkovacie miesta (vrátane dodávok arogantne zaparkovaných rovno cez dve parkovacie miesta) a to aj počas víkendov.

Prvé tri priložené fotografie sú z jednej soboty, posledná z inej soboty a večerná z utorka, kedy tou dodávkou kompletne zablokovali chodník.

Máte možnosť tento problém riešiť, prosím vás? Bolo by fajn, keby sa tam mestská polícia občas prešla a riešila aspoň tú ich veľkú dodávku, ktorú tam často nechávajú cez dve miesta.

Ďakujem.

07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Hliadky Exp. MsP BA V boli inštruované o nutnosti preveriť tento podnet a v prípade jeho potvrdenia ho ihneď riešiť v súlade so zákonom.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania