Oprava cesty

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Dominika OARBA 26. marca 2014

Vedľa budovy autobusovej stanice je rozbitý úsek cesty, kde je zastávka MHD. Denne tadiaľ prejde veľa autobusov, ktorým to sťažuje cestu a cestujúcim to tiež nie je príjemné. Uvítala by som keby sa tento úsek opravil.

26. marec 2014

Hobbit Bratislavsky

Tento katastrofálny stav "rieši" magistrát už roky!
Stále sa vyhovárajú na projekty, ktoré developeri odkladajú a mesto to toleruje. A o aubusovej stanici veľmi nejasne hovoria, že asi koncom roka 2017!!!
Je jasné, že si s obyvateľov a vodičov robia zodpovední pracovníci mesta srandu!

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/2770/znicena-vozovka-pri-zastavke-mhd
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/702/nebezpecne-kolajnice-pred-autobusovou-stanicou
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/1989/mlynske-nivy-a-nezmyselne-kolajnice-na-ceste
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/7713/twin-city-oprava-cesty-mlynske-nivy
26. marec 2014

q

toto nikdy neopravia, lebo sa tam bude stavat
27. marec 2014

nepso

krásna veta "lebo sa tam bude stavať..." ibaže akosi nikto nevie , že kedy a či vôbec...termín dokončenia twin city v roku 2019 je nereálny , človek , ktorý chodí okolo pravidelne vie , že stavebný ruch opadol a už dlhšie sa tam nič nedeje...Výhovorky magistrátu ako čakanie na developera neobstoja...úprimne prajem ľuďom v mestskom zastupiteľstve aby sa tam išli pozrieť , ako to vyzerá...Hanba mesta , výtlky , nefunkčné koľajnice ohrozujúce autá , mhd , cyklistov...krásna vyzitka okolia autobusovej stanice a mesta Bratislava...takže len tak ďalej , čakajme ďalej , možno sa tam stane nejaká tragédia a potom sa veci rozbehnú - také typické slovenské...
14. jún 2014

R. Fico

Pan Papajcik + MAGISTRAT, prestante klamat ludi a sami seba.
A hlavne, prestante sa odvolavat na futuristicke projekty v tejto lokalite!
Blizi sa leto 2014 a ked chcete mat ciste svedomie, tak tie "100-rocne kolajnice" aspon provizorne zaplatajte asfaltom!
13. marec 2016

Zuzana

Výtlky na Autobusovej stanici

Dobry den,
chcela by som upozornit na dezolatny stav vozovky na jednej z klucovych zastavok v bratislavkej MHD. Ide o zastavku Autobusova stanica na ulici Mlynské nivy (autbusy 50, 70..)
14. marec 2016

Anonymný užívateľ

Celý tento úsek cesty na ul. Mlynské Nivy je jeden veľký škandál a vizitka na pokračovanie aj nového primátora!
23. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca komunikácie, momentálne sa sústreďujú na výspravu 37 km ciest bližšie k centru mesta. Váš podnet zaradil do harmonogramu prác,Akonáhle budú voľné finančné prostriedky pristúpi k náprave.

Oddelenie komunikácie a marketingu
02. február 2017

Daniel

Roxory trciace z vozovky

Na zastávke MHD autobusová stanica v smere do starého mesta trčia z vozovky železné tyče. celkovo je vozovka na tomto úseku v katastrofálnom stave. Zodpovedný by mali urýchlene riešiť situáciu.
13. august 2017

Matej

Výtlky na zastávke Mlynské Nivy

Katastrofálne výtlky na zastávke MHD Mlynské Nivy (autobus 97) v smere do centra. Dočkáme sa niekedy opravy?
14. august 2017

Matej

Havarijný stav vozovky bol zhodou náhod tento víkend opravený. Môžeme označiť ako vyriešené (kým sa to opäť nerozpadne...).
15. august 2017

Anonymný užívateľ

Matej, je to ináč riadna fušerina. A je jasné, že pokiaľ nepostavia komplex autobusovej stanice, tak to bude stále v havarijnom stave!
01. december 2017

DS

Výtlky na ceste -Zastávka MHD pri AS Mlynske Nivy- do mesta

Pri exponovanej zastávke A-Bus nádražia Mlynské Nivy, smerom do mesta, kde denne čaká na spoje veľké množstvo cestujúcich, sú také obrovské výtlky, počas dažďa plné vody! Prichádzajúce vozidlá MHD aj vozidla odbočujúce do tohoto pruhu( neriešim, že tam nemajú čo robiť) s plným nasadením vletia do týchto jám a máte špinavý obsah zákernej jamy na sebe od hlavy po päty.
Mate 2 možnosti:1 nechať sa opakovane oblievať v zakrytej MHD čakárni ako
v bránke
2 ísť sa schovať za ..búdku" ale tam zas na Vás prší zhora:-)
Na zastávke je vždy veľká koncentrácia cestujúcich,domácich aj turistov.
Musí byť skvelý zážitok a spomienka na naše mesto, keď sa hneď v prvých minútach pobytu v BA ocitnete na takejto ,,offroad show" v ,,nevhodnom oblečení"
01. december 2017

Anonymný užívateľ

Je hanba a problém zvaný "Nesrovnal"!
Je to naozaj taký problém to provizórne opraviť, pokiaľ sa nepostaví nová stanica a nové komunikácie?!
29. november 2019

Martin Uváček

Podnet neaktuálny. Cela ulica Mlynské nivy sa prestavuje. Navrhujem uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania