Novoveská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Danka Ačová 01. júna 2020

Dlhodobo parkuje, vôbec nejazdí.

03. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet,
situáciu s predmetným vozidlom overíme a podľa zistených skutočností (či ide o vrak ) budeme riešiť.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Po preverení vozidla na mieste konštatujeme, že vozidlo nie je vrakom, resp. odpadom. Má však neplatnú STK a EK.
Ďalšie konanie vo veci nedodržania zákona o povinnosti kontrol rieši OÚ Bratislava, Odbor CD a PK.
Kto? Iná zodpovednosť - Okresný úrad, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania