Námestie hraničiarov - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

05. júl 2020

Michal

nie som si isty kde to je. nie je prechod 50m dolava aj doprava?
06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. júl 2020

Jano - Star9H6j

presne ako pise Michal, prechod je par krokov aj z lavej a pravej strany... skor sem treba dat zabradlie aby "samovrahovia" vkuse nebehali cez cestu najlepsie cumiac do mobilu...
07. júl 2020

Tomas Mahi

Každopádne si to zaslúži pozornosť kompletných. Je to veľmi neesteticke a aj nebezpečné. Treba to nejako vyriešiť. Tie vyspane cesty kade tade. Hrôza na to pozerat.
27. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dobudovanie priechodu pre chodcov v tomto mieste si vyžaduje vybudovanie nových chodníkov, debarierizáciu, dostatočné osvetlenie. Vzhľadom na to, že v rámci pripravovanej stavby električkovej trate „NS MHD prevádzkový úsek Janíkov dvor – Šafárikovo námestie v Bratislave, 2. časť Bosákova ulica – Janíkov dvor“, dôjde k "napriameniu" komunikácie Námestie hraničiarov a budú vybudované nové chodníky v inej polohe, bude doprava v tomto úseku riešená výstavbou električkovej trate.

S pozdravom
Kto? Oddelenie mestskej mobility
Kedy? 2023

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania