Nové Mesto, Cesty a chodníky, Magistrát hlavného mesta, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnutý chodník

Nové Mesto - Stará Vajnorská
24. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Rekonštrukcia Pionierskej ulice

Nové Mesto - Pionierska
17. októbra 2018 Komentáre15 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Cesta a most na Žabom Majeri - Stará Vajnorská/Staviteľská

Nové Mesto - Bojnická
31. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbitá cesta - Vlárska ulica

Nové Mesto - Vlárska
07. apríla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Február 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Jazdenie áut po chodníku

Nové Mesto - Vajnorská
14. februára 2018 Komentáre10 Hodnotenie0
Január 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená cesta Trnavská ul.

Nové Mesto - Trnavská cesta
25. januára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Zástavka Magurská

Nové Mesto - Stromová
01. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Trochu iniciatívy

Nové Mesto - Račianska
12. novembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca "zebra" na Kukučínovej ulici pri OD Slimák

Nové Mesto - Kukučínova
12. novembra 2017 Komentáre7 Hodnotenie0
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník pri Kauflande

Nové Mesto - Trnavská cesta
21. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Životu nebezpečné vystupovanie z električky - Račianske mýto

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
04. októbra 2017 Komentáre7 Hodnotenie0
Jún 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Chodník využívaný ako cesta pre autá

Nové Mesto - Vajnorská
22. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Bariérové bezbariérové prechody - Trnavská

Nové Mesto - Trnavská cesta
20. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Značky zavadzajú na chodníku a vodiacich znakoch - Tomášikova

Nové Mesto - Tomášikova
20. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Lampa v strede nového chodníka - Tomášikova

Nové Mesto - Tomášikova
20. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0