Filter

Zistiť moju polohu

Petržalka, Mestský mobiliár (koše, detské ihriská, lavičky, sochy)

Slovnaft BAjk - dokovacia stanica v trase električky

Petržalka - Šintavská


02. júla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018
V riešení
 

Nebezpečne zabradlie

Petržalka - Panónska cesta


27. júna 2018

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Neriešený
 

Pokazená hojdačka Romanova

Petržalka - Romanova


20. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 

Vytrhnutý smetný kôš

Petržalka - Ovsištské námestie


19. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Ihrisko Gessayova

Petržalka - Gessayova


11. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Neriešený
 

Chýbajúci stôl v altánku pri Malom Draždiaku

Petržalka - Kutlíkova


06. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Ihrisko Markova

Petržalka - Markova


06. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Hrdzavé objekty pri fontáne

Petržalka - Sad Janka Kráľa


04. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Máj 2018

Poškodená lavička

Petržalka - Černyševského


31. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Hojdačka na detskom ihrisku na Lachovej ulici

Petržalka - Lachova


30. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Fontána tečie, ale piť sa nedá

Petržalka - Sad Janka Kráľa


30. mája 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
V riešení