Petržalka, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity)

Holuby na nemocnici

Petržalka - Antolská


03. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Fedinova / Jiráskova - chodníky plne trojnožiek.

Petržalka - Jiráskova


02. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 
December 2017

Ohrození chodci na chodníku

Petržalka - Šintavská


26. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Potraviny FRABO na Beňadickej 11 - verejný poriadok

Petržalka - Beňadická


19. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Brlohy a odpad po bezdomovcoch na Romanovej ulici

Petržalka - Romanova


16. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Stavba Einpark ruší nočný kľud

Petržalka - Einsteinova


05. decembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
November 2017

Potagované zábradlie

Petržalka - Tematínska


28. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Informačné plochy PRESENT

Petržalka - Švabinského


25. novembra 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

Mestska polícia neposlala hliadku k agresorovi na ihrisku

Petržalka - Gercenova


25. októbra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Uzamknutie kontajnérového státia

Petržalka - Iljušinova


17. októbra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Práca so zbíjačkou - NEDEĽA 07:50 ráno, Petržalka 01.10.2017

Petržalka - Smolenická


01. októbra 2017

11 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Spoluobčan spiaci na matraci pri petrž. Kauflande

Petržalka - Romanova


18. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Neporiadok pod schodiskom a pred garážami - Rovniankova

Petržalka - Rovniankova


18. septembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Bezdomovci prespávajúci na schodisku (Znievska 13)

Petržalka - Znievska


12. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Bezdomovec sa nasťahoval k ramenu

Petržalka - Lachova


07. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený