Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Petržalka, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Prechod pre chodcov

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť


14. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Spadnuté dopravné značenie

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť


12. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Svetelná križovatka Údernícka/Kopčianska

Petržalka - Údernícka


09. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Chodník zo zastávky Šintavska na Draždiak

Petržalka - Holíčska


29. marca 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Priechod pre chodcov

Petržalka - Černyševského


15. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Február 2018

Vyblednutá dopravná značka na Mamateyovej ulici

Petržalka - Mamateyova


24. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Nefungujúci semafor

Petržalka - Budatínska


20. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Ničenie trávníka

Petržalka - Osuského


06. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Január 2018

Neoznačená križovatka

Petržalka - Rusovská cesta


31. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúci prechod pre chodcov

Petržalka - Panónska cesta


29. januára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Priechod pre chodcov

Petržalka - Betliarska


18. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Obmedzenie užívateľov petržalskej hrádze

Petržalka - Jantárová cesta


11. januára 2018

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúci chodník resp povolenie prechodu, park Bosáková

Petržalka - Bosákova


03. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
December 2017

Dopravná značka na zemi

Petržalka - Kopčianska


27. decembra 2017

8 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Panónska cesta po oprave/ zmena vodorovného dopravného značenia

Petržalka - Panónska cesta


25. decembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený