Filter

Zistiť moju polohu

Petržalka, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Nesvitia pouličné lampy

Petržalka - Andrusovova


18. januára 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
Zaslané samospráve
 
December 2017

Nefunkčná lampa na Topoľčianskej ulici

Petržalka - Topoľčianska


28. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Hrdzavý stĺp verejného osvetlenia

Petržalka - Holíčska


27. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Romanova ul. - spadnuté torzo stĺpu verejného osvetlenia

Petržalka - Romanova


11. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Spadnuté káble

Petržalka - Röntgenova


10. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchatý kanál na Jankolovej

Petržalka - Jankolova


02. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
November 2017

Úprava osvetlenia

Petržalka - Harmanecká


27. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozbité okenné tabule a popísaná zastávka

Petržalka - Kolmá


23. novembra 2017

10 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Čas upratať (Jasovská ulice)

Petržalka - Jasovská


06. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Október 2017

Pootvorený kanál

Petržalka - Jasovská


31. októbra 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Nefungujúce hodiny na ŽST Petžalka

Petržalka - Kopčianska


30. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Prepadnutý kanál pri Bille

Petržalka - Černyševského


12. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zmena linky autobusu č. 95,97,99

Petržalka - Farského


12. októbra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Nebezpwčný stĺp verejného osvetlenia

Petržalka - Vyšehradská


01. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení