Petržalka, MÚ Petržalka, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Hrobákova - čo znamená táto značka?

Petržalka - Hrobákova
20. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bulíkova - zlomený konár

Petržalka - Bulíkova
20. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Fedinova - preplnený kôš

Petržalka - Fedinova
15. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lenardova - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Lenardova
15. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krásnohorská - poškodené detské ihrisko

Petržalka - Krásnohorská
11. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Macharova - zlomený konár

Petržalka - Macharova
09. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - neporiadok, odpadky a neodpratané lístie

Petržalka - Námestie hraničiarov
09. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krásnohorská - neporiadok a odpadky okolo lavičky

Petržalka - Krásnohorská
05. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mamateyova - oficiálna dopravná značka?

Petržalka - Mamateyova
05. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rovniankova - trčiaci šrób na pieskovisku

Petržalka - Rovniankova
02. júla 2021 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šintavská - odložené vrecia

Petržalka - Šintavská
26. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šášovská - znečistený chodník

Petržalka - Šášovská
26. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bosákova-Zeleň a životné prostredie-iné

Petržalka - Bosákova
21. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šintavská - stavebný odpad

Petržalka - Šintavská
15. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - zvislá značka

Petržalka - Mánesovo námestie
12. júna 2021 Komentáre5 Hodnotenie1