Petržalka, Dopravný podnik Bratislava, a.s., Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Einsteinova - špinavá zastávka

Petržalka - Einsteinova
26. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bosákova-zastávka MHD -poškodená

Petržalka - Bosákova
09. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zhorený kôš Jungmannova

Petržalka - Jungmannova
06. marca 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci automat na lístky

Petržalka - Jasovská
22. januára 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený odpadkový kôš - zastávka Markova

Petržalka - Markova
16. januára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš

Petržalka - Jantárová cesta
01. januára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na zastávke

Petržalka - Jungmannova
17. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zmena linky autobusu č. 95,97,99

Petržalka - Farského
12. októbra 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozobratá lavička na zastávke

Petržalka - Kolmá
30. augusta 2017 Komentáre11 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neodpratané kamienky po zime

Petržalka - Rusovská cesta
10. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

MHD zastávka Aupark, chýba smetný kôś

Petržalka - Panónska cesta
13. februára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevysypaný smetný kôš

Petržalka - Jungmannova
24. novembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce odpadkové koše na zastávkach električky v Petržalke

Petržalka - Farského
19. júla 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neuprataná zastávka na Tupolevovej

Petržalka - Tupolevova
22. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neplatná značka na MHD zastávke.

Petržalka - Jiráskova
07. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0