Petržalka, Magistrát hlavného mesta, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Pajštúnska - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Pajštúnska
11. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúce smetné koše

Petržalka - Námestie hraničiarov
11. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Markova - prechod od kostola cez rameno je bariérový

Petržalka - Markova
07. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Neosvetlené Námestie Republiky

Petržalka - Tupolevova
07. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Einsteinova - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Einsteinova
07. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Udernícka - vrak auta SC578BS

Petržalka - Kopčianska
04. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Hálova - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Hálova
04. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Beňadická - zničený chodník

Petržalka - Beňadická
04. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Pajštúnska - chýbajúce prístrešky na zastávkach

Petržalka - Pajštúnska
04. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Gessayova - neosvetlené parkovisko

Petržalka - Gessayova
07. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2019
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - Čierna skládka za bufetom Grill Pit Stop

Petržalka - Dolnozemská cesta
30. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Vyšehradská - nedostatočné osvetlenie

Petržalka - Vyšehradská
30. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - nájazd na nadjazd je príliš vysoký a bariérový

Petržalka - Panónska cesta
28. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Wolkrova - rozbitá lampa

Petržalka - Wolkrova
28. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - burina rastie na novom chodníku

Petržalka - Panónska cesta
27. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie3